Rozárka, Lucky

Datum ztráty 08.05.2018
Místo ztráty Lány, Lesní 236
Telefon 732751397
Odměna ANO
Jméno Rozárka, Lucky
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Německý ohař krátkosrstý
Věk 11 měsíců a 4 roky
Barva hnědo-bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Hledá se Rozárka a Lucky!!! Rozárka je 11 měsíců stará fenka evropského saňového psa. Nemá obojek, čip ani tetování, není kastrovaná a váží asi 27 kg. Má jizvičku na levem oku, na levém boku ma dvě kolečka. Je nedůvěřivá k cizím lidem. Lucky je 4 roky starý husky. Měl fosforově zelený obojek, který ale v srsti není skoro vidět, čip ani tetování nemá. Není kastrovaný a váží asi 30 kg. Má DKK 3.stupně, uši mu nestojí. Naposledy byli viden v den ztraty u Panovky v Lánech, mohou byt všude.. Jsou me jediné co mám.. prosim kdyby je aspon nekdo zahlédl kontaktujte mě..

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rozárka, Lucky

Přihlášení: