Rozárka

Datum ztráty 30.05.2015
Místo ztráty Český Dub - Libíč, Libíč 22
Telefon 724723928
Odměna ANO
Jméno Rozárka
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Pražský krysařík
Věk 1 rok
Barva rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rozárka je 1 rok stará fenka Pražského krysaříka. Na své jméno slyší. Je malinká, váží maximálně 2 kg. Má po celém těle pouze rezavou srst. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaná, ale nehárá. Ztratila se 30.5.2015 kolem 14.00h v obci Český Dub - Libíč. Není to útěkářka je spíše na nás hodně fixovaná, takže jsme přesvědčeni, že ji viděl někdo pobíhat a tak si ji vzal. Nikdy dříve neutekla, okolí skoro nezná. Utekla ze zahrady pootevřenou brankou. Během 10-15 minut se po ní slehla zem, bylo ale slyšet brždění auta... Dům je na samotě, okolní domy jsou vzdáleny cca 700m. Rozárka je přátelská, nechá se pohladit i od cizích, s nalákáním na pamlsek nebude žádný problém. Na vodu je zvyklá, plavat umí. Je zvyklá jezdit i autem, ale nemá to moc ráda. Je zvyklá pouze na pobyt doma, zimu nemá ráda. Je hodně aktivní. Moc prosíme o jakékoliv informace: Tel.: 724 723 928 !!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rozárka

Přihlášení: