Rozárka

Datum ztráty 06.09.2019
Místo ztráty Adamov, Fibichova 222/29
Telefon 702238812
Jméno Rozárka
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Blansko
Plemeno Perská kočka 
Věk 1 rok
Barva tříbarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rozárka je roční kočka. Na jméno moc neslyší. Má růžový obojek. Rozárka se ztratila dne 6.9.2019 v dopoledních hodinách. Jako každý den trávila v okně na parapetu, kde koukala z okna ven. Lekla se vysavače a spadla z okna , naštěstí bydlíme v přízemí takže se ji nic stál nemohlo. Rozarka má 1 rok a 2 měsíce. Je hodně plachá. Je dlouhosrstá, třibarevná. Hledáme ji každý den , několik hodin denně, ve dne i v noci ale Rozárku nemůžeme najít. Třeba ji nějaká dobrá duše poskytla azyl.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rozárka

Přihlášení: