Roy

Datum ztráty 09.07.2015
Místo ztráty Světlík, Světlík
Telefon 608680620
Odměna ANO
Jméno Roy
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Český Krumlov
Plemeno Kříženec
Věk 7 let
Barva černý + bílé znaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Roy je 7 let starý kříženec b.order kolie a labradora. Na své jméno slyší. Je černý s bílou náprsenkou, bílými ponožkami a špičkou ocasu. Váží 20 kg. Má na sobě černý kožený obojek bez známky, ale je čipovaný (203098100371972). Není kastrovaný. Ztratil se 9.7. ráno, utekl od chaty v okolí zříceniny hradu Pasovary, Světlík, okres Český Krumlov. Zná pouze blízké okolí, protože tam byl jen pár dní na návštěvě. K lidem je přátelský, určitě se ho nikdo nemusí bát. Na pamlsek se nechá nalákat. Plavat umí, ale do vody sám nepůjde. Jízda autem mu nedělá problémy, asi by i nastoupil k někomu cizímu. Je zvyklý na pobyt doma. Je aktivní. Odměna za nalezení!!! !!!STOPA!!! 12.7. se Roy asi pohyboval v obci Slavkov, Bohdalovice. Předtím byl zřejmě 9.7. viděn na silnici mezi Mýtem a Hořicemi na Šumavě...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Roy

Přihlášení: