Roxy

Datum ztráty 04.09.2016
Místo ztráty Moravské Bránice, 27
Telefon 734509738
Odměna ANO
Jméno Roxy
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Čivava
Věk 5 let
Barva Černá s pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Roxy je 5 let stará čivava. Je černá s pálením. Nemá obojek, čip ani tetování. Váží cca 1,2 kg. Ma specialni dietu ze zdravotnich duvodu a je nachylna na prochladnuti (mocove cesty). Ztratila se cca v 15:00 v obci Moravske Branice. Vesnici dobre zna, ale muze byt zmatena. Nevime, zda se vydala smer vesnice nebo do lesa (byla spolecne s druhou civavou, matkou, u rodicu na hlidani). Zrejme vybehla otevrenou branou a je velice pravdepodobne, ze ji nekdo vzal. Neboji se a nekouse (mozna od muzu by se drzela dale). Dekuji mockrat.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Roxy

Přihlášení: