Rox

Datum ztráty 18.02.2015
Místo ztráty Ústí nad Labem, Neštěmice
Telefon 722733647
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Rox
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Ústí nad Labem
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Černý s bílými znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rox je 3 roky starý pejsek, kříženec jezevčíka Shih-tzu. Je černý a má bílé znaky. Na krku to vypadá, jako že má bílý trojúhelník. Váží 5 kg. Nemá na sobě žádný obojek. Není čipovaný, ani tetovaný. Je kastrovaný. Je to velmi živý pejsek, cizích lidí se bojí, při pocitu nebezpečí hodně štěká ale nekouše. Na pamlsek se těžko nechá odchytit. Malé pejsky má rád, velkých se bojí a útočí. Ztratil se 18.2. v oblasti Něštěmice. Okolí ztráty nezná, nikdy dříve neutekl. V autě je zvyklý jezdit, vodu rád nemá. Poslední informace jsou, že by se měl stále pohybovat v Něštěmicích.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rox

Přihlášení: