Rosie

Datum ztráty 31.12.2020
Místo ztráty Dolní Beřkovice, Nádražní 94
Telefon 739051272
Jméno Rosie
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Želvovinová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rosie je 2 roky stará kočka. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná. Rosie je kočička středního vzrůstu, váží okolo 3 kilo, má hustou srst a želvovinové zbarvení. Na bradě a na špičce ocasu má nejsvětlejší chlupy. Bílý vousek na levé straně. Je to sice kočka venkovní, ale běžné se drží doma. Takhle dlouho se ještě netoulala. Chybí nám a bojíme se o ni. Zřejmě se zalekla petard. Pohybovala se kolem nádražní ulice v Dolních Beřkovicích. Kdybyste ji někdo viděl nebo našel, dejte nám vědět prosím.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rosie

Přihlášení: