Rose a betty

Datum ztráty 23.01.2014
Místo ztráty Maletín, Maletín 52
Telefon 725646258
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Rose a betty
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Šumperk
Plemeno Labradorský retriever
Věk 6 měsíců
Barva Hnědá, Zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se nám dne 23.1. kolem 14 hodiny dvě 6- měsíční stěnata (fenky) labradora (hnědé a zlaté). Stalo se to při procházce lesem v obci Maletín (lokalita kopec Králák a přilehlé lesy). Štěnátka slyší na jméno Rose (hnědá) a Betty (zlatá). jsou velmi přátelská a zvyklá na lidi, lokalitu znají. Čipovaní ani tetovaní nebyli. Vypadají spíše jako tlustější. Povahou jsou velmi milí, hravý a přátelští. Nekoušou a jsou očkovaní. Na fotografii je Rose s dlahou, to už ale není aktuální, jedná se o starší snímek. Rose (hnědá) obojek nemá a Betty (zlatá) má na sobě kožený obojek v pískové barvě.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rose a betty

Přihlášení: