RONY

Datum ztráty 18.02.2015
Místo ztráty Vyškov, U Jordánka 83
Telefon 773622389
Odměna 2.000,- Kč
Jméno RONY
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Vyškov
Plemeno Americký staford
Věk 9 let
Barva Černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Rony je 9 let starý pejsek, plemeno Americký stafordšírský terier. Je černý, má 3 bílé tlapky + bílou náprsenku. Na ocásku má po rvačce lysinku. Váží 27 kg - menšího vzrůstu. Zaběhl se 18.2.2015 se v lokalitě ulice U Jordánka nebo v okolí rybníku "kačák" ve Vyškově ...v době zatoulání měl na sobě košík ! Obojek neměl. Na lidi neútočí, je přátelský. Ostatní psy rád nemá. Je kastrovaný. Čipovaný, ani tetovaný není. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty zná. Voda mu nevadí, v autě je zvyklý jezdit. Kdo by ho někde viděl, prosím ihned mě kontaktujte na mobil : 723 791 554 nebo na 773 622 389.. Děkuji moc !

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se RONY

Přihlášení: