Rony

Datum ztráty 13.04.2015
Místo ztráty Sedlec-Prčice, Kvašťov 8
Telefon 603920807
Jméno Rony
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Zlatý retriever
Věk 5 let
Barva zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Rony utekl spolu s roční fenkou křížence, také zlatavé barvy, slyšící na jméno Fany nebo Fanča. Utekli ze dvora směr Heřmaničky. Nemá čip, ani nemá tetování. Má na sobě černý, kožený obojek, bez známky. Povahově je hodný, kamarádský a společenský. Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se nechal nalákat a zachránit. S Fany budou určitě spolu... Rony na své jméno slyší a reaguje. Utekli ze zahrady. Váží cca 18 Kg. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Plavat umí, ale sám by nešel. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Nerad jezdí autem. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Otužilý je, zima mu nedělá problém. Telefon 603920807

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rony

Přihlášení: