Rony

Datum ztráty 24.01.2018
Místo ztráty Praha 4-Kamýk, Dolnojirčanská 6
Telefon 774101340
Jméno Rony
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Pudl
Věk 6 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rony je 6 let starý pudl. Na své jméno slyší. Váží cca 9 kg. Má černý obojek. Čip ani tetování nemá. Je to malý černý pudlík nakrátko ostříhaný. V dopoledních hodinách se nám podhrabal pod plotem. Odpoledne jsem se ho vydali hledat po okolí, ale bohužel bez úspěchu. Už se nám takhle párkrát zaběhl, ale většinou byl kousek od domu nebo našel cestu zpátky domů sám. Dlouho se nám to nestalo, plot jsme zabezpečili. Je kamarádský, neměl nikdy problémy ani s lidmi a ani s ostatními psy. Prosíme o jakékoliv zprávy.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rony

Přihlášení: