Rony

Datum ztráty 15.08.2017
Místo ztráty Dlouhá Ves, Bohdašice
Telefon 608714476
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Rony
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Klatovy
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva hnědý, bílá náprsenka
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Rony je 2 roky starý kříženec. Na své jméno slyší. Má červený látkový obojek se známkou s kontaktem, je i čipovaný (203093402100177). Není kastrovaný a váží asi 20 kg. Rony je moc hodný, přátelský a hravý pejsek. Vychází dobře s dětmi i s ostatními psy. Rád aportuje a hodně a rychle běhá. Je to kříženec hlavou připomínající vlčáka a tělem něco z chrta - má vysoké nohy a plochý hrudník. Zaběhl se navečer od chalupy a už se nevrátil. Děkujeme předem všem za jakékoliv informace o Ronym, ať už o jeho výskytu nebo pohybu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rony

Přihlášení: