Rony

Datum ztráty 18.11.2014
Místo ztráty Blíževedly, Blíževedly
Telefon 604886937
Odměna ANO
Jméno Rony
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Kříženec
Věk 7 Měsíců
Barva Černo-Bílo-Hnědý
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ztratilo se sedmiměsíční štěně, kříženec Labradora a Rottwailera, slyšící na jméno Rony ve Stranném v blízkosti obce Blíževedly. Je asi 60cm vysoký, váží 18kg, utekl ze zahrady. Má rád lidi, není agresivní, mohl i s někým odejít. Umí základní povely. Opravdu nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal odchytit. Prohledali jsme již celé okolí, ale bezvýsledně, možná by mohl u někoho být. Budeme vděčni za každou zprávu, moc se nám po něm stýská. Nemá čip, ani tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Je černý s bílou náprsenkou ve tvaru kříže a má hnědé nohy a konec ocásku. Zmizel ze zahrady. V jídle je trochu vybíravý. Nikdy v minulosti neutekl. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty to spíše nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Zdravotní stav dobrý. Vodu má vyloženě rád. Autem umí jezdit. Je zvyklý na pobyt hlavně doma... Telefon 604886937

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rony

Přihlášení: