Ronnie

Datum ztráty 24.12.2016
Místo ztráty Zbuzany, Mramorová
Telefon 778004410
Jméno Ronnie
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ronnie je 2 roky starý kocour. Na své jméno slyší. Váží cca 3-4 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Bydlíme v novostavbě - Jižní Louky Zbuzany. Po stěhování jsme zvykali kocourka doma. Byl dvakrát krátce venku a vrátil se. Z 24.12.2016 šel na celou noc ven protože se už nevrátil. Začal tu vát silný vítr - zřejmě se bál. Od té doby ho hledáme. V minulém bydlišti byl zvyklý být venku i celý den nebo celou noc. Občas přespával v zahradním domku. Domů chodil jíst a prospat se a pomazlit.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ronnie

Přihlášení: