Ronnie

Datum ztráty 22.08.2019
Místo ztráty Praha 6 Dejvice, Jugoslávských Partyzánů 11
Telefon 605006760
Jméno Ronnie
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Čivava
Věk 3 roky
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ronnie je 3 roky stará fenka. Na jméno slyší. Váží cca 2,5 kg. Nemá čip ani tetování. Má fialový obojek. Vyběhla z domu 22/8/2019 cca kolem 17:30. z ul. Jug. p. 11, lidé se jí snažili odchytit, vystresovali ji způsobem, že na ní házeli věci atd... posunula se až do Výzkumný ústav - Podbabská 2582/30 160 00 Praha, Dejvice, do jejich areálu, bohužel byla malinká, z areálu utekla směr Přístaviště, kde je převoz. Naposledy jsem já osobně ji viděla v areálu, následně Kiosek Útulna Podbabská, Vedle je hned výkup železa. v křoví, které je bohužel nepřístupné. Hledali jsme ji v místě do 21:00, bez úspěchu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ronnie

Přihlášení: