Ron

Datum ztráty 28.07.2015
Místo ztráty Praha, Pitterova 9d
Telefon +420775361895
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Ron
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Zlatý retriever
Věk 13 let
Barva Zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ron je Zlatý retriever, samec, zlatá srst, věk 13 let. Ztratil se 28.07.2015 v Praze, ul. Pitterova 9d (okres Praha-město). My jsme byli v parku Parukarka a pes bezel pryc. Tetování nemá, ale pozor! Má čip. Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Nemá na sobě žádný obojek. Povahově je klidný, hodný. Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Na jídlo by se asi nechal nalákat. Na své jméno slyší a reaguje, jen má již slabší sluch. Váží cca 50-55 Kg. Chronický útěkář to vůbec není. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. V pohybu je již línější povahy. Vody se nebojí, ale do vody nepůjde. V jídle je vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý na pobyt převážně doma. Zimu nemá rád! Email: idaradchenko@yahoo.com Telefon: +420775361895

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ron

Přihlášení: