Ron

Datum ztráty 25.01.2015
Místo ztráty Plzeň, Borský park
Telefon 603171156
Odměna ANO
Jméno Ron
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Jezevčík
Věk 4 roky
Barva hnědá, černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ron je 4 roky starý pes, plemeno hrubosrstý jezevčík. Barva srsti hnědo černá (divočák). Váží cca 9 kg. Zaběhl se v neděli 25.1.2015 v Plzni v Borském parku. Na krku měl dva obojky, jeden oranžový a jeden kožený, na to byla psí známka se jménem (Baron) a tel číslem (603171156). Ztratil se v 11 hodin, když zachytil stopu srny a poté byl údajně spatřen u Tyršova mostu, kde honil lišku. Je čipovaný č.203096100127635i tetovaný č.83485. Kastrovaný není. Občas dříve utekl, ale hned se vrátil. Okolí, kde se ztratil zná. K lidem není agresivní, jen štěká. Na pamlsek by se nalákat nechal. Bojí se větších psů. Voda mu nevadí, ale není to plavec. Autem je zvyklý jezdit, sám si naskočí. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ron

Přihlášení: