Románek - Romeček

Datum ztráty 04.12.2015
Místo ztráty Třebíč Poušov, Poušov zahr.osada Pod Borovím
Telefon 732256038
Odměna 500,- Kč
Jméno Románek - Romeček
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Třebíč
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1 a 3/4 roku
Barva rezavá mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Romneček je necelé 2 roky starý kocourek. Na své jméno slyší. Váží 2,5 kg. V době ztráty na sobě měl antiparazitní obojek. Čip ani tetování nemá. Romeček se ztratil když šel s námi na vycházku směrem k nové čtvrti v Třebíči, kde je školka Světýlko, směrem ke Kuchyňce.Od domova to bylo asi půl kilometru. Od té doby jsme ho neviděli. Románek je trošku plašší, před cizími lidmi a psy, ale doma mazílek. Na zavolání, jménem vždy přišel. Na pejsky byl zvyklý, máme dva velké a ještě ho čeká bráška Arnoštek a holčička Eliška. Za každou informaci děkujeme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Románek - Romeček

Přihlášení: