Roman

Datum ztráty 28.04.2015
Místo ztráty Slaný, Dr. Edvarda Beneše
Telefon 607202546
Jméno Roman
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 roku
Barva stříbrnočerná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Roman se ztratil 28.4. v 9 hodin ráno. Utekl za psem, srazilo ho auto a poté odběhl pryč. Je mu 1,5 roku, váží 7-8 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Má pihy na břiše a delší chlupy na hrudníku. Byl poté ještě viděn okolo 16.hodiny v ulici Všehlušická. Nikdy dříve neutekl. Okolí moc dobře nezná. Je plachý a bojácný, na pamlsek se normálně nalákat nenechá. Vody se nebojí, na cestování autem je zvyklý a asi by i nastoupil k někomu cizímu. Je zvyklý na pobyt doma, má radši teplo. Je velmi aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Roman

Přihlášení: