Rolnička

Datum ztráty 28.06.2017
Místo ztráty Novosedly, 267
Telefon 723516363
Jméno Rolnička
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Břeclav
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Mourovaná(hnědo-žlutá)
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Rolnička je 3 roky stará kočka. Na své jméno slyší. Váží cca 3 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Je přítulná, cizích lidí se nebojí. Je hravá, ale taky se ráda válí na sluníčku. Ztratila se první den, když jsme odjeli na dovolenou. Chodila ji krmit naše sousedka, která nám po návratu řekla, že ji vlastně ani jednou neviděla, jen jí tu nechávala jídlo, které ale vždy bylo snězeno. Dneska jsme si ale všimli, že ho nejspíš jedl jeden potulný kocour, který k nám občas chodíval.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rolnička

Přihlášení: