Roky

Datum ztráty 23.02.2015
Místo ztráty Křenov, Křenov
Telefon 603101120
Jméno Roky
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Svitavy
Plemeno Argentinská doga
Věk 1 rok
Barva bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Je hodný, nikomu neublíží, ješte štěně. Povahově je společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se asi nechal nalákat. Nemá na sobě žádný obojek. Utekl ze zahrady. Nemá čip, ani nemá tetování. Váží cca 45 Kg. Na jméno slyší a reaguje. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty dokonale nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Otužilý je a zima mu moc nevadí... Telefon 603101120

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Roky

Přihlášení: