Roky

Datum ztráty 08.10.2021
Místo ztráty Frýdek-Místek, Nad přehradou 1364
Telefon 604662224
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Roky
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Kočka domácí 
Věk 3 roky
Barva Hnědá s černou kresbou
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Roky je 3 roky starý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 5 kg. Na své jméno slyší, ale není zvyklý být sám venku, brávali jsme ho jen na vodítku na zahradu. Párkrát se stalo, že utekl ven, ale vždy se hned vrátil. Je mazlivý, ale cizích by se mohl bát. Ztratil se v pátek 8.10. večer, pohybovat by se měl kolem Olešné, poblíž aquaparku Olešná ve Frýdku-Místku. Moc nám chybí, nejvíce našemu 5 letému synovi, je jeho nejlepší kamarád, máme ho od koťátka od jedné naší plaché venkovní kočičky.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Roky

Přihlášení: