Roki

Datum ztráty 29.09.2017
Místo ztráty Brusné,
Telefon 724250199
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Roki
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Kroměříž
Plemeno Pudl
Věk 10 let
Barva černá prošedivělá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Roki je 10 let starý pudl. Je skoro slepý a hluchý. Má dva obojky, na obojku je telefon na majitele, čip má, ale není zatím zaregistrovaný. Není kastrovaný, váha cca 5 kg. Jedno oko je atrofované a slepé, na druhé vidí špatně. Má kupírovaný ocas a špatně zhojenou zlomeninu žebra. Je to pejsek odebraný před časem ze špatných podmínek a asi má trochu toulavou povahu, bohužel. Utekl pootevřenými dveřmi za pánečkem, při jejich dovolené. Na ulici se však vydal jiným směrem, byl viděn ve večerních hodinách směrem na obec Chomýž.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Roki

Přihlášení: