Rocky

Datum ztráty 03.01.2015
Místo ztráty Černčice u Petrohradu, 198
Telefon 607857901
Jméno Rocky
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Louny
Plemeno Kříženec
Věk 1rok
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Rocky je 1 rok starý pes, kříženec ohaře. Je černý a má jen slaboučkou bílou náprsenku. Je vysoký 71 cm a váží 35 kg. Na sobě měl stahovací obojek. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Je to mladý, hravý a velice přátelský, nekonfliktní pes. Určitě by se nechal od cizích lidí nalákat. Ostatní pejsky snáší dobře. Ztratil se 3.1. při procházce po lesní cestě směrem na Kryry, když v blízkosti zaslechl střelbu. Je velice vytrvalý a ve velmi dobré fyzické kondici, tudíž je-li naživu, může už být desítky kilometrů daleko. Voda mu nevadí, ale nevyhledává ji. Je zvyklý jezdit v autě. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty zná z procházek.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rocky

Přihlášení: