Rocky

Datum ztráty 10.01.2021
Místo ztráty Hradec Králové, Souběžná 626
Telefon 734584656
Jméno Rocky
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 6-7 let
Barva bílo hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rockymu se někdy objevují po těle černé skvrny.Popravdě moc nevíme co se s pejskem stalo. Naposledy jsme ho viděli v Hradci Králové s mým bráchou, ale brácha s námi před 3měsíci přestal komunikovat a zmizel do Prahy 15 ( Hostivař, Měcholupy), pochybujem že se zvládal o pejska starat, takže si myslíme, že by mohl být v nějakém útulku v Praze nebo v Hradci Králové. Zkoušela jsem hledat po útulkách, ale nic. Je také možné, že už není mezi námi, ale chtěla jsem to aspon zkusit.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rocky

Přihlášení: