Rocky

Datum ztráty 24.06.2015
Místo ztráty Chrudim, Kalábrie
Telefon 702832931
Jméno Rocky
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Chrudim
Plemeno Americký staford
Věk 3 roky
Barva žíhaný, tmavý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Rocky je 3 roky starý kříženec staforda s pitbulem. Na své jméno slyší. Váží 20-25 kg. Je tmavě žíhaný s bílou náprsenkou. Má na sobě kovový obojek a černé vodítko. Není čipovaný ani kastrovaný. Ztratil se 24.6. ráno v Chrudimi na Kalábrii. Nikdy dříve neutekl, okolí vůbec nezná. Na cizí lidi štěká, ale není agresivní. Se psy nemá problém, na feny kňučí a fňuká. Kočky nemá moc rád - honí je! Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Voda mu nevadí, ale sám plavat nepůjde. Na jízdu autem je zvyklý. Je zvyklý na pobyt doma, je aktivní. !!!STOPA!!! Volala mi pani, ze videla, jak nekdo ve skutči vyhodil z auta stejneho pejska a ujel. Podle me je to mozne, protoze ve skutci jsme bydleli jak my s pritelem tak i onen pejsek ! Je to prvni a jedina stopa zatim..

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rocky

Přihlášení: