Rocky

Datum ztráty 19.09.2014
Místo ztráty Modřice, (u obchodního centra Olympia)
Telefon 721855086
Odměna ANO
Jméno Rocky
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva Černo - Šedý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se v pátek kolem 21h u obchodního centra Olympia v Brně. Má modrý, textilní obojek se známkou na které je tel. číslo. Hodný!!!!! Slyší na jméno Rocky. Tetovaný není, ale má Čip. Číslo čipu: zatím není k dispozici. Váží cca. 19 kg. Utekl z procházky. Jedno uchu mu stojí, druhé ne. Cizích lidí se nebojí. Nikdy netíkal. Je kastrovaný. Okolí z místa ztráty vůbec nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu nemusí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Silničního provozu se bojí. NAPOSLEDY BYL VIDĚN: Včera 23.9. byl viděn v místě ztráty. Telefon 721855086

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rocky

Přihlášení: