Rocky

Datum ztráty 30.03.2015
Místo ztráty Brno Černovice, Charbulova 38
Telefon 723084032
Odměna ANO
Jméno Rocky
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Rhodézský ridgeback
Věk 4 roky
Barva hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Rocky je 4 roky starý pes, plemeno Rhodeský Ridgeback - hnědá srst. Váží cca 35 kg. Lekl se a utekl na Charbulově ulici v Brně Černovicích v pondělí 30.3. odpoledne. Byl viděn na Vinohradské ulici, poté v Komárově. Přišel o obojek, má tetování v uchu - číslo zatím není k dispozici. Čipovaný, ani kastrovaný není. Je zraněný. Je hodný a nemá na zádech ridge (pás srsti rostoucí v protisměru). Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty nezná. K lidem je přátelský, na pamlsek by se pravděpodobně odchytit nechal, ale těžko říci když je nyní po autonehodě zraněný, jak bude reagovat. Ostatní psy snáší dobře. Vodu nevyhledává. V autě jezdí jen vyjmečně. Fyzicky je za normálních okolností aktivní. Jakákoliv informace nám pomůže.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rocky

Přihlášení: