Rochňa

Datum ztráty 18.11.2018
Místo ztráty Sadská, Kersko 436
Telefon 731255371
Odměna ANO
Jméno Rochňa
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno
Věk 4 roky
Barva bílá, černé fleky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Rochňa je 4 roky staré prase. Váží cca 65 kg. Na jméno slyší. Nemá na krku obojek, ale je čipovaný. Je ošetřený antiparazitiky (kvůli tomu může být jeho maso pro člověka nebezpečné) a řádně očkován. Prosím o pomoc při hledání našeho prasečího kamaráda. V neděli 18.11. 2018 se protáhl ze zahrady v Kersku. Záhadou je, že se nevrátil... Výletil dost často, ale vždy přišel zpět. Rochňa je moc hodný a není na lidi agresivní. Má bílo/černé štětiny (bílá převládá a černé fleky). Budeme moc rádi za jakékoliv informace.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rochňa

Přihlášení: