Rita

Datum ztráty 08.02.2015
Místo ztráty Lešná, Příluky 8
Telefon 737837893
Jméno Rita
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Německý ovčák
Věk 8 Let
Barva vlkošedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
NO menšího vzrůstu. Je ale velmi plachá a na zavolání příjde spíše od ženy, muže nemá v oblibě. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se možná nalákat nechala. Mohla by se nyní nacházet v okolí Lešné až směrem na Starý Jičín. Na krku měla řetízkový, stahovací obojek s očkovací známkou. Není čipovaná, ani tetovaná. Váží cca 20 Kg. Utekla z procházky za liškou. Chronická útěkářka není. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty by znát měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Vypadá hubenější. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt venku. Otužilá docela je, zima jí moc nevadí... Telefon 737837893

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rita

Přihlášení: