Rita

Datum ztráty 21.06.2014
Místo ztráty polesi, les
Telefon 603877510
Jméno Rita
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Pelhřimov
Plemeno Kříženec
Věk 3 mesice
Barva cerna s hnedym palenim
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ritta se ztratila 21.06.2014, je to fenka, kříženec, barva černá s hnědým pálením, stará 3 měsíce. Rituška se zaběhla v lese v obci Polesí + k lesu přiléhající okolní vsi, např. Bělá. Rituška je hravé průbojnější štěndo, velmi kontaktní, při zaběhnutí měla na krku tmavě hnědý kožený obojek, bez známky a černý obojek proti blechám a klíšťatům. Sní uplně všechno. Vodu má ráda. Nikdy nám neutekla. Kastrovaná není. Okolí z místa ztráty vůbec neznala. Je aktivní, má ráda pohyb. Nemá čip, ani tetování. Povahově je důvěřivá, přátelská! Zdravotní stav výborný. Telefon 603877510. Za jakoukoli stopu děkujeme!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rita

Přihlášení: