Rita

Datum ztráty 16.12.2014
Místo ztráty Nový Bor, U hřiště 1310
Telefon 603237624
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Rita
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 4 roky
Barva strakatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rita je bílá a má na sobě světle a tmavě hnědé fleky - viz. foto., ztratila se v úterý odpoledne a i po dlouhém 4 hodinovém hledání jsme ji nenašli. (Ani následující den dopoledne.) Je to drobná fena, je bojácná a jen tak k někomu asi nepůjde. Možná se ji podaří nalákat na buřtík. Bojí se, ale je hodná! Nikdo se jí nemusí bát. Děkuji předem všem za pomoc! Nemá ani čip, ani tetování. Utekla ze zahrady. Nemá na sobě žádný obojek. Váží cca 5 Kg. Nikdy se neztratila. Kastrovaná není. Aktuálně nehárá. Okolí v místě ztráty by to znát měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklá jezdit autem. Zima jí docela vadí. Je zvyklá na pobyt jak doma, tak i venku... Telefon 603237624

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rita

Přihlášení: