Riko

Datum ztráty 24.05.2017
Místo ztráty Bull Azyl - Čáslav, Žacká
Telefon 731228210
Jméno Riko
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kutná Hora
Plemeno Americký pitbulteriér
Věk 7 let
Barva Béžová
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Riko je 7 let starý pes. Je béžový s bílými znaky, zezadu na krku má bíle srdíčko. Je čipovaný, kastrovaný tenkrát nebyl. Ztratil se v květnu 2017, kdy jsme ho kvůli napadení syna odvezli do Bull Azylu v Čáslavi. Od té doby o něm nic nevíme, Bull Azyl nekomunikuje a jen samé výmluvy. Pokud by někdo Rika zahlédl nebo věděl, kde je, moc prosíme, kontaktujte mě, osud Rika nám není lhostejný a chceme, aby se měl dobře. Pokud by měl někdo podobnou zkušenost s Bull azylem jako my, ozvěte se, budeme podnikat další kroky. Předem moc děkuji

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Riko

Přihlášení: