Rikky

Datum ztráty 18.05.2015
Místo ztráty Modřany, Rakovského
Telefon 722000264
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Rikky
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Čivava
Věk 1,2 roku
Barva Hnědý, černé žíhání
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rikky je 1 roky starý pejsek plemene čivava (samec). Váží cca 1,5 kg, je opravdu drobný. Věk 1,2 roku. Má hnědou srst s tmavým žíháním a bílou náprsenku. Má na sobě červený látkový obojek se známkou a červené látkové vodítko. Nemá čip ani tetování. 18.5 cca v 18:45 se zaběhnul v Praze - Modřanech na sídlišti poblíž gymnázia Rakovského. Byl vyplašený po výbuchu petardy či něčeho podobného. Nikdy dříve neutekl, blízké okolí místa ztráty zná. K cizím lidem je ostražitý a štěká, ale když si člověka očichá, tak je hodný. Na pamlsek se nechá nalákat. Na vodu je zvyklý, na cestování autem taky. Je zvyklý na pobyt doma. Je velmi aktivní. POZOR! AKTUÁLNÍ, ČERSTVÁ STOPA: Cirka okolo 14:45 (19.5.) byl viděn (za upozornění moc děkuji) v okolí hráze Lhoteckého potoka, takže cca 100 metrů od místa, kde se ztratil- zdá se, že se stále skrývá poblíž. Telefon: 722000264 Email: g.sykora.stepan@gmail.com

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rikky

Přihlášení: