Riki

Datum ztráty 31.10.2014
Místo ztráty Čtveřín, 30
Telefon 731556243
Odměna ANO
Jméno Riki
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Semily
Plemeno Beagle
Věk 3 roky
Barva tricolora
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Riki je 3 roky starý Beagle - tricolor středního vzrůstu. Má hnědou skvrnu na bílém čumáku o průměru cca 4 cm. Ztratil se v obci Čtveřín u Turnova, v pátek 31. 10. 2014 , rozpletl si pletivo a utekl ze zahrady. Má černý obojek a na něm je modrá registrační známka obce Čtveřín. Čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný není. Miluje piškoty a housky. V autě se mu dělá špatně, ale skočí si do něj, protože je zvyklý že dostane za odměnu housku. Ve vodě si brouzdá, ale není to plavec. Miluje děti, k dospělým má odstup, ale rozhodně není agresivní. Je hodně hravý, ostatní pejsky snáší dobře. Fyzicky je aktivní. Okolí ztráty zná z procházek. Ode dne ztráty ho nikdo neviděl.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Riki

Přihlášení: