Neznáme

Datum nálezu 27.11.2021
Místo nálezu Karolinka, Kobylská
Telefon 773563007
Jméno Neznáme
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Kříženec
Věk neznámý
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti nálezu:
K bráchovi se někde v kopcích lokality Karolinka Kobylská přidal VELIKÝ pes nějaký kříženec vlčáka, šel s ním domů, jako by mu odjakživa patřil. Brácha ho přivázal zatím u boudy, kterou jejich velký pes vůbec nevyužívá, bo odjakživa chrní v baráku na poduškách.. Nechat si jej nemohou, pozemek vůbec není oplocený, pes se rve s každou konkurencí a zamotává se do řetězu a když jej máma přijde odmotat, tak jí skáže na hrudník, který má po nedávné operaci srdce rozřezán a teprve jí srůstá..

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: