RICK

Datum ztráty 05.07.2015
Místo ztráty Staré Čivice, Ke Mlýnu 53
Telefon 792303589
Odměna ANO
Jméno RICK
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Pardubice
Plemeno Jezevčík
Věk 3 roky
Barva černo-hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Není zvyklý chodit mimo svůj domov, byl pouze na zahradě a v domě. Je hodný, ale nyní již bude pravděpodobně vystresovaný. Proklouzl v noci z 5. na 6.7.2015 brankou a od té doby je nezvěstný. Nemá ani čip, ani nemá tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Povahově je společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na jídlo by se možná nechal nalákat. Sní cokoliv. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 8-10 Kg. Poznávací znamení - má opticky delší ocas a uši. Nikdy před tím se takto neztratil. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Plavat by uměl. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Zimu nemá rád! Telefon 792303589

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se RICK

Přihlášení: