Ričánek

Datum ztráty 13.09.2015
Místo ztráty Chatová osada Bělizna, chata č.97
Telefon 777950085
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Ričánek
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Třebíč
Plemeno Kočka domácí 
Věk něco málo přes 1rok
Barva šedo-mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ričánek je 1 rok starý, pohodový kocourek, váží 2-2,5kg. Na své jméno slyší. V době ztráty na sobě neměl žádný obojek. Čip ani tetování nemá, kastrovaný je. Bohužel jsme vzali jsme ho na chatu,dali do místnosti a nezavřeli dveře od chaty.Vyběhl z chaty a i když jsme ho začali hned hledat,nevrátil se. Dali jsme letáky s popisem do Košíkova,Jinošova,Pucova,na benzínku k Bíteši,ale zatím jsme ho nenašli. Tři týdny jsem chodila po lese,ptala se po chatách-ale nikdo ho neviděl.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ričánek

Přihlášení: