Rexík

Datum ztráty 16.03.2016
Místo ztráty Červené Pečky, Dobešovice
Telefon 732431974
Odměna ANO
Jméno Rexík
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Kříženec
Věk 9 let
Barva hnědočerná
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Rexík je 9 let starý pejsek. Na své jméno slyší. Váží cca 15 kg. Na sobě má obojek s telefonem a adresou. Má čip ale majitelka neví číslo. Je kastrovaný. Rexík byl před 4 lety zachráněn z množírny. Ikdyž k nám přilnul, má neuvěřitelnou touhu utíkat a nezabrání mu v tom ani zvyšování plotu, zábrany, hlídání, prostě nic. Zkoušeli jsme kromě řetězu vše. Utekl společně se svou kamarádkou Pamelou, kterou vše zdatně naučil. Své okolí dobře zná, takže máme velký strach, že někde zapadl a nemůže ven, nebo že už je moc daleko a vrátit se nedokáže. K člověku by dobrovolně nešel.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rexík

Přihlášení: