Rex

Datum ztráty 03.09.2013
Místo ztráty Domanínský rybník, Bohuňov 66
Telefon 603302891
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Rex
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno Kříženec
Věk cca 10let
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Už je to dva roky co mi neznámý pán s brněnskou spz odvezl z Domaninskeho rybníka křížence labradora,pes měl na sobě černý obojek s velkou známkou kde je číslo a adresa, slehla se po něm zem ale stále doufám, poznávací znamení jsou obrousene spicaky od kousání kamenů a zvláštní pesinka chlupů mezi ušima. Byl to pes s velkým P,takového psa má člověk jednou za život, moc nám stále chybí, nekouše, věří každému, za jakékoliv informace budu vděčná, dojedu pro něj klidně až nakonec světa. Kastrovaný není. Není žádný čip, ani nemá vůbec tetování! Email: mysiska.b@seznam.cz Telefon: 603302891

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rex

Přihlášení: