Rex

Datum ztráty 28.04.2015
Místo ztráty Košice u Soběslavi, 100
Telefon 728405949
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Rex
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Labradorský retriever
Věk 1 rok
Barva černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Rex je Labradorský retriever, samec, černé srsti, je starý 1 rok. Ztratil se 28.04.2015 v obci Košice u Soběslavi (okres Tábor). Rex má vpředu jen 1 zub (po bouračce), také trošku kulhá. Má bílou náprsenku. Má rád děti. Povahově je vyloženě společenský. Má rád každého. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. V noci hodně štěkal na zadní branku a ráno byla otevřená a pes pryč. Nemá čip, ani nemá tetování. Má na sobě modrý, textilní obojek bez známky. Na své jméno slyší a reaguje. Zmizel ze zahrady. Váží cca 20 Kg. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Otužilý aktuálně je. Telefon 728405949 a nebo: 602381750

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rex

Přihlášení: