Rex

Datum ztráty 23.02.2015
Místo ztráty Dobřejovice, Dobřejovice
Telefon 603187411
Jméno Rex
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Německý ovčák
Věk 2 Roky
Barva Černo-Hnědý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den. 23.2.2015 utekl ze zahrady RD v Dobřejovicích německý ovčák. Je dvouletý kamarádský a slyší na jméno REX. Prosíme o pomoc při hledání. Jedno ucho mu nestojí. Váží cca 20-25 Kg. Nemá čip, ani nemá tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Utekl ze zahrady. Povahově přítulný a společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se možná nalákat nechal. Na jméno slyší a reaguje. Nikdy v životě se neztratil. Kastrovaný není. Okolí místra ztráty moc nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý bude dobře, zima mu moc nevadí... Telefon 603187411

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rex

Přihlášení: