Rex

Datum ztráty 06.09.2017
Místo ztráty Žimutice, Tuchonice 9
Telefon 722024692
Jméno Rex
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Německý ovčák
Věk 4 roky
Barva Béžovo černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Rex je 4 roky starý kříženec ovčáka. Na své jméno slyší. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaný a váží asi 25-30 kg. Rex je hodný, přátelský pes. Ztratil se v okolí domu, vždy se doběhl podívat k sousedům a sám se vrátil. Ve středu vyrazil na obhlídku a už se nevrátil. Vše se seběhlo cca za půl hodinky. Rex se rád vozil autem a tak se domníváme, že je možné, že ho někdo odvezl. Obec je o rozloze pár domů, několikrát jsme ji prošli a všichni sousedé nás znají.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rex

Přihlášení: