Rex

Datum ztráty 23.02.2020
Místo ztráty Vojkovice, Hrušovanská 313
Telefon +420728540660
Odměna ANO
Jméno Rex
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva Černý s pálením
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Rex je 6 let starý kříženec. Má zelený obojek s vyšitým jménem Rex, je i čipovaný. Není kastrovaný a váží asi 35 kg. Je mazlivý a přátelský, je to člen rodiny. Je lehce bázlivý vůči chlapům (způsobeno v minulosti). Ve smečce dominantní (doma ho vyhlíží celá smečka). Nerad nastupuje do auta převážně s cizími lidmi. Za celých skoro 7 let se nám nestalo, že by utekl sám. Je to věrný pes a celá situace je nám zvláštní. Domníváme se, že se lekl a utekl během bouřky, která byla z noci 23.2 na ráno 24.2. Obvolali jsme veškeré útulky a městkou policii.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rex

Přihlášení: