Renzo

Datum ztráty 12.02.2015
Místo ztráty Praha, 157
Telefon 608708220
Odměna 20.000,- Kč
Jméno Renzo
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Belgický ovčák Malinois
Věk 4 roky
Barva Tmavsi
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Hleda se Renzo, papirove Achiles pink Hope. Číslo tetování (5780). Majitel musel dat psa v tizive situaci pryc, vlekle zdravotni trable a jednal ve stresu. Prodan s tim, ze bude v dobrych rukou ale zadne info a nic. Snazime se zjistit kde pes je, jsou informace ze pes spatne skoncil. Na Malinoise je pes nestandartni, maly vzrust. Byl ostry a neduverivy k cizim lidem, velice dobre kousal na rukáv. Odmena pouze pokud informace dovede k nalezeni psa. Do patrani zapojena jiz i PCR.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Renzo

Přihlášení: