Rek

Datum ztráty 13.03.2015
Místo ztráty Cerekvice nad Loučnou, Cerekvice nad Loučnou 190
Telefon 721962803
Odměna ANO
Jméno Rek
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Svitavy
Plemeno Labradorský retriever
Věk 20 měsíců
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Rek je 20 měsíců starý pes, plemeno Labradorský retriever. Je celý černý, jen u přirození má pár bílých chloupků. Poznávací znamení je také to, že na spodku předních tlapek má bílé flíčky (kolečka). Váží 25 kg. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Utekl ze zahrady dne 13.3.15 okolo 17. hodiny. Stalo se to v Cerekvicích nad Loučnou. Neměl na sobě žádný obojek. Dříve občas utekl, ale jen do blízkého okolí a vrátil se. Okolí ztráty zná. Je hodný ,má rád lidi, neublížil by, cizích lidí se ani nebojí. Ostatní pejsky snáší dobře. Rád cestuje autem, sám si naskočí. Fyzicky je aktivní. Vodu moc rád nemá.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rek

Přihlášení: