Rek

Datum ztráty 02.12.2014
Místo ztráty Frýdek-Místek (Staré Město), Pod Křížovou 102
Telefon 776036066
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Rek
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Kříženec
Věk 11 let
Barva černo-hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Rek je 11 let starý pes, kříženec černo hnědé barvy srsti. Váží 11 kg. Za krkem je výrazně chlupatější než na zbytku těla. Má bílou bradu a věkem má již v očičkách zákal. Ztratil se 2.12. ze zahrady, omylem nebyla zavřená brána. Neutíkal, nejspíš kousek odběhl a zazmatkoval. Je to starý hodný pes z útulku, kde čekal rok, máme ho 2 měsíce. Takovou smůlu přece mít nemůže. Neměl na sobě žádný obojek. Je čipovaný č.965000000283243. Tetovaný, ani kastrovaný není. Jsme ze Starého Města u Frýdku-Místku, dle infa městské policie byl možná viděn hned 2.12.2014 v cca. 11 hod dopoledne na nádraží F-M. Okolí ztráty zná jen trochu. K lidem není agresivní, ale taky není uplně přátelský. Spíše si nevšímá. Podobný vztah má i ke psům, spíše si jich nevšímá. Vody se nebojí, autem je zvyklý jezdit, naskočí si do něj sám. Na svůj věk je na tom fyzicky velice dobře. STOPY: Ze včera 14.12.2014 byl Rek viděn možná v osadě zvané "Berlín" - Frýdek-Místek. Dne 20.12. - Rek viděn ullice Třanovského - Frýdek Místek !! Dne 22.12. - Rek viděn ulice Lískovská - Frýdek Místek !! Dne 8.1.15 - Rek viděn ulice K Hájku - Frýdek Místek !! Další aktuální čerstvé informace a stopy !!! (18.1.2015) Včera ráno volala paní, že Reka viděla na ulici Nad Mostárnou a zavedla mě přímo na to místo. Začíná tam dlouhý lesík, kterým se dá dostat až k místům, kde byl viděn min. čtvrtek (s tím, že přejde cestu), vede tam dlouhé potrubí teplovodu, kde i přespávají bezdomovci, nějaká paní tam prý krmí kočky. Myslím, pokud je to on, že žije v tom lesíku a občas vyleze mezi lidi, občas mu snad něco dají bezdomovci, mrazy přežil pod teplovodem. Od ulice Nad Mostárnou je to na ulici K Hájku cca. 500 m (lesem určitě déle), na místo, kde byl viděn před vánoci, je to kousíček. I od toho "Berlínu" je to nedaleko. S paní, co ho viděla včera jsem se domluvila, že jí zavezu pytel granulí a ona je bude dávat každý den na to místo, kde ho viděla, možná se tam naučí chodit...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rek

Přihlášení: