Reggie

Datum ztráty 01.10.2020
Místo ztráty Lužná, Čs. Armády 395
Telefon 723583816
Odměna ANO
Jméno Reggie
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Rakovník
Plemeno Bengálská kočka 
Věk 2,5 roku
Barva žíhaná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Reggie je 2,5 roku starý bengálský kocour. Má černý obojek s rolničkou, čipovaný není. Je kastrovaný a váží asi 4,5 kg. Je zvyklý chodit sám ven, ale každé cca 4 hodiny se vracel domů. Reaguje na pískání, k cizím lidem nechodí, bojí se. Je možné, že je u někoho ve sklepě, garáži, nebo v kurníku, kde loví myši. Ztratil se 1.10. ve večerních hodinách Lužné u rybníka. Prosím každého z Lužné a okolí, aby se mi ozval, pokud ho někde uvidí. Budu vděčná za jakoukoliv pomoc. Předem mockrát děkuji!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Reggie

Přihlášení: