Regent

Datum ztráty 08.12.2014
Místo ztráty Merklín, Čelákovy 22
Telefon 776740555
Odměna ANO
Jméno Regent
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Kříženec
Věk 6
Barva černohnědý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Regent je 6 let starý pes, kříženec rotvajlera a bernského salašnického psa. Je hubené postavy, váží 25 kg. Je černo-hnědý a občas má po těle bílý flíček. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Na sobě měl obnošený hnědočervený kožený obojek. Zaběhl se 8.12. v Čelákovech. Prokousal si díru v plotě. Je přátelský, vůbec není agresivní. Ostatní psy snáší celkem dobře. Vodu rád nemá, autem je zvyklý jezdit. Fyzicky je velice aktivní. Občas utekl za fenkou, okolí ztráty zná celkem dobře.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Regent

Přihlášení: