Rebelka

Datum ztráty 25.12.2014
Místo ztráty Psáry, Na Stráni 13
Telefon 725855482
Odměna ANO
Jméno Rebelka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2 roky
Barva Mourovaná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rebelka je 2 letá kastrovaná kočička. Na hlavičce začíná černý pás, který má na krku až po kohoutek přerušen v čáry a od kohoutku po ocásek pokračuje černý pás. Má bílou bradičku a zeleno žluté oči. Na bříšku nemá proužky, ale tečky. Je velmi mazlivá. Povahově je vyloženě hodná, hravá a společenská. Nalákat na pamlsek by se určitě nechala. Má ráda masko. Má bílý obojek proti blechám. Váží cca 4 Kg. Utekla ze zahrady. Chronická útěkářka to vůbec není. Nemá čip, ani tetování. Okolí v místě ztráty by znát měla dobře. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se hodně bojí. V jídle je trochu vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, ale moc se jí to nelíbí. Je otužilá. Je zvyklá jak na pobyt doma, tak i venku ... Telefon 725855482

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Rebelka

Přihlášení: